Johan Spa privaatses ilumaailmas pakume aastatega väljatöötatud hoolitsusi kasutades selleks luksuslikku prantsuse spaabrändi Sothys ja looduslähedast Organique spaasarja. Kõik juuksehoolitused viiakse läbi looduslike Leonor Greyl toodetega otse Pariisi südamest.
 
Sothys
Ilust inspireeritud.... Sothys on omas valdkonnas juhtiv bränd, mida soovitavad  spetsialistid spaadest üle kogu maailma. Saanud alguse tunnustatud Pariisi iluinstituudist 1946. aastal on Sothys seadnud standardeid ilu ja spaamaailmas üle 60 aasta.
 

Organique

Organique spaasarja väljatöötades on juhindutud arusaamast, et ilu ja tervise filosoofias peab pöörama suurimat tähelepanu taimedele, mineraalidele ja teistele looduslikele koostisosadele. Wellness on tasakaalus ja harmoonilise elu kunst. Kuna loodus on üks osa meist, ei ole võimalik saavutada harmooniat ja tasakaalu ilma temata. Organique hoolitsused annavad Teile võimaluse sulanduda loodusega üheks, tagades sellega täieliku wellness elamuse. 
 
Leonor Greyl
Leonor Greyl on juukse- ning peanaha hooldussari Pariisist, mis on 100 % looduslik ning ainuke juuksehooldus brand, mis tegutseb selektiivse kosmeetika turul. Leonor Greyli toodetes on pandud rõhk looduslike aktiivkomponentide koosmõjule, mille tulemusena on võimalik saavutada terved, kaunid ja säravad juuksed 100 % looduslikult.
 
Hoolitsuste aegu saab broneerida telefoninumbril 45 40 000 või e-mailil info@johan.ee.
Johan Spa Hotell, Kauba 13, Kuressaare 93813 info@johan.ee +372 45 40000