• Looduslik noorendav kätehoolitsus 45 min 29 €
Käte koorimine, massaaz, mask ning kreemitamine muudavad naha niisutatuks, noorus-likumaks, siidiseks ja kaitstuks. 
 
  • Värskendav hoolitsus jalgadele 45 min 32 €
Tänu naturaalsetele aktiivainetele ja eeterlikele õlidele pakuvad Organique tooted jalgadele kergendust, leevendust ja abi, sisaldades vajalikke vitamiine ja mikroelemente, omades põletikuvastast ja antiseptilist toimet. Hoolitsus sisaldab koorimist, massaazi, maski, kreemitamist.
 
  • Jalatallamassaaz 30 min 29 €
Jalataldu mõjutatakse spetsiaalsete massaaživõtetega, mis parandavad vereringet, kiirendavad ainevahetust, vähendavad stressi.
 
  • Tai jalatalla punktmassaaž 45 min  45 €
Tai jalamassaaz eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja organismi süsteemide tasakaalustamine. Jalamassaaž annab ka sügava lõdvestuse ning avaldab väga head mõju närvisüsteemile, aitab unehäirete korral. Jalatallal paikneb palju närvilõpmeid. Mõjutades vastavaid tsoone ja punke, saab tõsta organismi vastupanuvõimet, saavutada märgatavat positiivset muudatust organismis, maandada stressi, tõsta organismi toonust.
 
  • Spa pediküür 60 min 39 €
Hoolitsus sisaldab rahustavat jalavanni, lõõgastavat massaaži jalgadele ja pediküüri, mille käigus eemaldatakse surnud naharakud ja korrastakse küünenahad. Pediküüri lõpus kantakse jalgadele niisutav ja jahutav kreem.
Johan Spa Hotell, Kauba 13, Kuressaare 93813 info@johan.ee +372 45 40000