Hotell

 
Johan Spa Hotell asub Kuressaare kauni vanalinna südames, Kauba tänaval. 1998. aastal avatud Johani hotellile (seal asuvad standard klassi toad) lisandus 2007. aasta oktoobris Spa osa (superior klassi toad), koos saunade, basseinidega ning tubadega, restoraniga, konverentsisaalide, ilu- ja kehahooldussalongiga, välibasseiniga, väliterassi ja katuseterassiga. Johan Spa Hotell võitis Kuressaare Arhitektuuri-ja sisekujunduse aastapreemia 2007. aastal. Hotelli märksõnadeks on lihtsus, privaatsus, omanäolisus, naturaalsus, sõbralik ja hooliv teenindus.

 

Hotellis on Teid ootamas 52 tuba:
23 Standard kahekohalist tuba​
1 Standard ühekohaline tuba
21 Superior kahekohalist tuba ​
3 Juunior Sviiti ​
3 Sviiti
1 Peretuba

Tubades on dušš, telefon, kaabeltelevisioon ning tasuta Wifi ja föön. Superior klassi tubades on lisaks konditsioneer ning Sviitides on minibaarid.
 
Check-in on alates 16:00 ning check-out on kuni 12:00​. Juhul, kui Teil on plaanis jõuda hotelli hiljem, kui 19:00, palume sellest kindlasti eelnevalt teada anda!

 

Lisateenuste kohta saab infot hotelli administraatorilt:
- Toateenindus​; pesu pesemine (+triikimine)​;  pakihoid​; autorent​; ekskursioonid​; transfeer​; ajaviide väljaspool hotelli​ ja palju muud.
 
Olete oodatud meie hubasesse Spa hotelli, et saaksime Teie eest hoolitseda ja muuta siinviibimise hetked Teie elus meeldejäävateks!
 
​Teie Johan SPA Hotelli meeskond.
Johan Spa Hotell, Kauba 13, Kuressaare 93813 info@johan.ee +372 45 40000